POZYCJONOWANIE WARSZAWA


Szybka wycena ☎ 602 811-195
Oferujemy kompleksowe pozycjonowanie stron internetowych. Zapewniamy od razu wysoką pozycje w internecie. Klient otrzymuje od nas na podstawie słów kluczowych kosztorys i nasza firma w ramach tej opłaty miesięcznej zapewnia pozycje strony w TOP10 wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce google.

Pozycjonowanie rozliczenie z dołu od efektu:

Pakiet 1 - 50zł/mc za frazę  pozycjonowanie min. 1-3 frazy na terenie miasta, umowa min na rok.

Pakiet 2 - 30zł/mc za frazę  pozycjonowanie min. 4-5 fraz na terenie miasta, umowa min na rok.


Pozycjonowanie ze stałą opłatą:
Pakiet 1 - 100zł/mc  Pozycjonowanie 5 fraz na terenie miasta, umowa min na rok.

Pakiet 2 - 200zł/mc Pozycjonowanie mocne 5 fraz na terenie miasta, comiesięczny raport pozycjonowania, możliwośc zmiany haseł, optymalizacja strony w cenie, umowa min na rok.

Pakiet 3 - 300zł/mc Pozycjonowanie 5 fraz na terenie Polski lub innego kraju europy , comiesięczny raport pozycjonowania, możliwośc zmiany haseł, optymalizacja strony w cenie, umowa min na rok.

Pakiet 4 - 500zł/mc Pozycjonowanie mocne 10 fraz na terenie Polski lub innego kraju europy , comiesięczny raport pozycjonowania, możliwośc zmiany haseł, optymalizacja strony w cenie, umowa min na rok.


Pozycjonowanie jest bardzo ważnym elementem w mozliwości dotarcia do konkretnych potencjalnych klientów, wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania zapewnia nam duzy ruch na stronie internetowej przez co potecjalne większe zainteresowanie naszymi produktami czy usługami. Można docierac do klienta przez pozycjonowanie a także przez kampanie Google AdWords, róznież zajmujemy się obsługą jako MANAGER GOOGLE, sa to tak zwane linki sposorowane. Google AdWords często nie jest duzym wydatkiem a przynosi wymierne efekty. Reasumując najlepiej korzystać z obu pozycji na raz czyli pozycjonowanie + kampanie AdWords - to przynosi najlepsze efekty.